Переможці Всеукраїнського конкурсу «Весела Наука»
       
Додатки для мобільних пристроїв
Школа  ПІБ
1 Луцький міський Центр науково-технічної творчості, комунальний заклад "Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15" Учитель Кінах Каріна Олександрівна
1-й Учень Куделя Михайло Миколайович
   
2 Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області Учитель Слуцька Ірина Анатоліївна
1-й Учень Слуцький Дмитро Олексійович
2-й Учень  
3 Комунальний заклад освіти  Гімназія 3  Дніпропетровської міської ради Учитель Яковець Марина Володимирівна
1-й Учень Решетняк Ростислав Станіславович
2-й Учень  
4 Черкаська спеціалізована  школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області Учитель Жицький Юрій Федорович
1-й Учень Гаврилюк Владислав Андрійович
2-й Учень  
5 Коломийська гімназія ім. М. Грушевського Учитель Филипюк Ніна Василівна
1-й Учень Филипюк Андрій Михайлович
6 Харківська гімназія №46 ім. М.В. Ломоносова Учитель Росоха Катерина Володимирівна
1-й Учень Благой Владислав Олегович
2-й Учень Горіна Вікторія Олегівна
7 КЗО "Гімназія №3" Дніпропетровської міської ради Учитель Вовк Тетяна Віталіївна
1-й Учень Герман Павло Віталійович
8 Спеціалізована загальноосвітня школа № 1 ім. О.В. Суворова I - III ступенів міста Ізмаїла Учитель Дащенко Ростислав Володимирович
1-й Учень Бамбуляк Олександр Васильович
2-й Учень  
9 Вінницьке вище професійне училище №11 Учитель Гайдай Юрій Дмитрович
1-й Учень Куба Максим Сергійович
10 Бориславська державна гімназія Учитель Адикекич Наталія Василівна
1-й Учень Савчин Роман Романович
11 Бориславська державна гімназія Учитель Адикекич Наталія Василівна
1-й Учень Смакула Роман Васильович
2-й Учень  
12 Школа І - ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва Учитель Бистров Сергій Борисович
1-й Учень Коньков Геннадій Олегович
13 Арцизький НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія" Учитель Богатирьова Наталія Петрівна
1-й Учень Дерменжи Данило Петрович
14 Старомерчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Учитель Омельковець Світлана Миколаївна
1-й Учень Кравченко Анастасія Леонідівна
15 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" Учитель Булигіна Людмила Вікторівна
1-й Учень Санжаровський Анатолій Ігорович

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Весела Наука»
       
Анімація «Весела Наука»
Школа  ПІБ
1 ОНВК "Морський ліцей - ЗОШ №24" Учитель Аразова Марина Євгенівна
1-й Учень Старжинський Петро
2-й Учень  
2 Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Роменської міської ради Сумської області Учитель Щербина Людмила Петрівна
1-й Учень Гринько Дмитро Олександрович
2-й Учень  
3 Степівська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради Миколаївської області Учитель Ордеха Світлана Юріївна
1-й Учень Михалко Микола Іванович
2-й Учень  
4 Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області Учитель Рибіна Юлія Олесандрівна
1-й Учень Рибіна Дар'я Олегівна
2-й Учень  
5 КВНЗ "Хортицька національна академія" ЗОР Учитель Сурело Кирило Андрійович
1-й Учень Алієва Діана Магамедівна
2-й Учень  
6 Одеська загальноосвітня школа № 92 І-ІІІ ступенів Учитель Степаненко Тетяна Олексіївна
1-й Учень Габер Микола Миколайович
2-й Учень  
7 Тарутинський НВК Учитель Малєнкова Марина Миколаївна
1-й Учень Марунчак Микола Володимирович
2-й Учень  
8 Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Учитель Росоха Катерина Володимирівна
1-й Учень Яцик Єлизавета Олександрівна
2-й Учень  
9 Малокатеринівська НВК Мрія                 Запорізький район смт.Малокатеринівка  Учитель Чорнобут Ольга Сергіївна
1-й Учень Максименко Дар`я Юріївна
2-й Учень  
10 Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. П.І.Калнишевського Роменської міської ради Учитель Щербина Людмила Петрівна
1-й Учень Ліхітченко Євгеній Костянтинович
2-й Учень  
11 Черкаська   спціалізована  школа І-ІІІ ступенів №3 Учитель Задиранов Олексій Борисович
1-й Учень Іноземець Анна Олегівна
2-й Учень  

 

 Переможці Всеукраїнського конкурсу «Весела Наука»
       
Короткометражний фільм «Емпатія – відчуй себе на місці іншої людини»
Школа  ПІБ
1 Тарутинський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ліцей - Д/З"" Учитель Фучеджи Тетяна Олександрівна
1-й Учень Марунчак Софія Володимирівна
2 Великомихайлівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст.   Учитель Шевчук Вячеслав Вікторович
1-й Учень Зубко Р. М.
3 Міжнародна школа „Меридіан”  Учитель Аджун Алі Еврен
1-й Учень Їлдиз Сувейда
2-й Учень Ердем Еміне Еліф
4 Тарутинский УВК Учитель Маленкова Марина Николаевна
1-й Учень Попов Кирилл Викторович
2-й Учень Кожиманогло Алексей Николаевич
5 Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенiв № 35 Учитель Вердиш Ірина Іванівна
1-й Учень Левiнца Катерина Iванiвна
2-й Учень Ляховська Вiкторiя Олегiвна
6 Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Учитель Росоха Катерина Володимирівна
1-й Учень Трубкіна Олена Владиславівна
2-й Учень Васильєва Анна Ігорівна
7 Гімназія №117 імені Лесі Українки Учитель Філончук Олена Миколаївна
1-й Учень Зікрач Анастасія Володимирівна
8 Приватна школа "Афіни" Учитель Кравченко Олексій Олександрович
1-й Учень Заєць Марія
2-й Учень Онопрієнко Софія
9 Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпропетровської міської ради, Учитель Яковець Марина Володимирівна
1-й Учень Юрченко Олексій Сергійович
2-й Учень Калюжний Євген Романович
10 КВНЗ "Хортицька національна академія" ЗОР Учитель Кришковець Вікторія Миколаївна
1-й Учень Матренінський Михайло Борисович
2-й Учень Черидниченко Ірина Вадимівна
11 Одеської ЗОШ№107 Учитель Швец Е. А.
1-й Учень Бєлоглазова Поліна
2-й Учень Хрущова Анна
12 КЗО "Гімназія №3" Дніпропетровської міської ради Учитель Вовк Тетяна Віталіївна
1-й Учень Воробйов Павло Сергійович
2-й Учень Биковський Сергій Анатолійович
13 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Учитель Казанцева Ольга Павлівна
1-й Учень Джемчук Дмитро Сергійович
2-й Учень Панченко Таїсія Андріївна
14 Харківська гімназія №14 Харківської міської ради Харківської області Учитель Рибіна Юлія Олександрівна
1-й Учень Браславська Анна Сергіївна
2-й Учень  

 

Графіка «Залежність людства від технічного прогресу»
Школа  ПІБ
1 Одеська НВК №67 "ЗОШ -І-ІІІ ст. - ліцей" Учитель Бондатій Ніна Семенівна
1-й Учень Гуцул Надія Миколаївна
2 Харківська гімназія №14 Учитель Мукій Таїсія Володимирівна
1-й Учень Сергієнко Олександра Сергіївна
3 Одеська загальноосвітня школа № 92 І-ІІІ ступенів Учитель Степаненко Тетяна Олексіївна
1-й Учень Козаченко Аліна Ігорівна
4 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" Учитель Коваленко Олена Станіславівна
1-й Учень Гончарова Наталія Євгенівна
5 Харківська гімназія № 46 ім.М.В. Ломоносова Учитель Росоха Катерина Володимирівна
1-й Учень Кайдалова Ксенія Вікторівна
6 Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області Учитель Самодай Людмила Анатоліївна
1-й Учень Зудіна Ангеліна Олександрівна
2-й Учень  
7 Гімназія №117 ім. Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов Учитель Філончук Олена Миколаївна
1-й Учень Зікрач Анастасія Володимирівна
2-й Учень  
8 Тарутинський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ліцей - Д/З"" Учитель Фучеджи Тетяна Олександрівна
1-й Учень Драгой Дарія Сергіївна
9 Школа І - ІІІ ступенів №147 Деснянського району міста Києва Учитель Бистров Сергій Борисович
1-й Учень Кузнєцова Ольга Анатоліївна
2-й Учень  
10 Радісненська ЗОШ І-ІІІ ст., студія "Комп'ютерні технології" Учитель Парамей Діана Олександрівна
1-й Учень Парамей Олег Олегович
11 Одеський навчально-виховний комплекс № 49 «Спеціалізована - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Учитель Кузьміна Наталя Миколаївна
1-й Учень Бродовська Милана Віталіївна
2-й Учень  
12 Одеський навчально-виховний комплекс № 90 ім. О. С. Пушкіна  Учитель Рибальченко Оксана Вікторівна
1-й Учень Богданова Єлизавета
13 Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" Учитель Підлатюк Ольга Михайлівна
1-й Учень Цвях Артем Степанович
2-й Учень  
14 Гімназія №237 м. Києва Учитель Заворотня Тетяна Миколаївна
1-й Учень Нижник Софія Олександрівна
15 Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів №30  Учитель Татаринцева Олена Миколаївна
1-й Учень Кушнір Уляна

 

Фотографія «Піймай момент щастя!»
Школа  ПІБ
1 Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30" Учитель Бабенко Анастасія Володимирівна
1-й Учень Беспалько Анастасія Русланівна
2 Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Учитель Солодовник Сергій Вікторович
1-й Учень Голюк Наталія Олександрівна
3 КЗО "Гімназія №3" Дніпропетровської міської ради Учитель Вовк Тетяна Віталіївна
1-й Учень Данильчук Анна Андріївна
4 Харківська гімназія №46 ім. М.В. Ломоносова Учитель Росоха Катерина Володимірівна
1-й Учень Горіна Вікторія Олегівна
5 Київська гімназія східних мов №1 Учитель Пащенко Валентина Миколаївна
1-й Учень Сокольвак Даря Юріївна
6 Черкаська спеціалізована  школа І-ІІІ ступенів №17 Учитель Жицький Юрій Федорович
1-й Учень Гаврилюк Владислав Андрійович
7 Рівненський міський центр творчості учнівської молоді Учитель Тарасюк Володимир Володимирович
1-й Учень Папета Іван
8 Крупецький нвчально-виховний комплекс  середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Учитель Мельник Валентина Дмитрівна
1-й Учень Гарбарук Тетяна Костянтинівна
9 Одеська загальноосвітня школа №55 Учитель Балухата Людмила Олександрівна
1-й Учень Танчик Маргарита
10 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Учитель Башмакова Антоніна Вікторівна
1-й Учень Спринська Яніна Олегівна
11 Одеська спеціалізована школа№40 Учитель Седашова Людмила Борисівна
1-й Учень Гарбуз Дар'я В'ячеславівнв
12 Одеська загальноосвітня школа № 92 І-ІІІ ступенів Учитель Степаненко Тетяна Олексіївна
1-й Учень Баскакова Юлія В'ячеславівна
13 Мелітопольська загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ступенів Учитель Мельник Юлія Сергіївна
1-й Учень Бугай Валентина Вікторівна
14 Український гуманітарний ліцей КНУ імені Т.Шевченка Учитель Літнарович Анна Вікторівна
1-й Учень Крутова Анна Олексіївна
15 Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Учитель Солодовник Сергій Вікторович
1-й Учень Голюк Наталія Вікторівна
Go to top